SVĚT HL

HL je společnost zabývající se výrobou a prodejem profesionálních kosmetických přípravků pro široké spektrum postupů ošetření obličeje i těla, které lze použít pro většinu typů pleti i pleťových problémů. Různé produktové řady obsahují přípravky určené k použití profesionály v kosmetických studiích i pro domácí ošetřování. Přípravky HL nabízejí a prodávají estetikové, kosmetické kliniky, lázeňské ústavy a hotely.

Od doby svého založení (založená v roce 1984) společnost HL má jako krédo usilování o profesionalismus a inovace. Zkušenosti a know-how, které společnost získala za dobu své existence při vývoji a výrobě přípravků a jejich celosvětovém marketingu, se odrážejí v množství produktů značky a jejich účinnosti. Složení jednotlivých přípravků jsou stanovena na základě vědeckého výzkumu a klinicky prozkoumaných a ověřených složek, s důrazem na bezpečnost, kvalitu a účinky každého z přípravků. Pečlivé výrobní procesy probíhají v nejmodernějším výrobním závodě s použitím aktivních složek nejvyšší kvality. Samozřejmostí je uvědomování si odpovědnosti za stav životního prostředí.

Slogan „Always Active“ (tj. Vždy aktivní) pod logem značky vyjadřuje náš základní postoj: přípravky, jejichž složení vychází z aktivních složek a které přinášejí viditelné výsledky, a také trvalý závazek vytvářet inovativní a účinná řešení.

VIZE
Naše rozhodující vize, jako přední profesionální značky, jejíž výrobky se prodávají po celém světě, je vývoj přípravků přinášejících hmatatelné výsledky a zlepšujících kvalitu života našich zákazníků.

  • Formou trvalých inovací zaměřených na vývoj pokročilých kosmetických přípravků s využitím aktivních složek.
  • Formou profesionálního vývoje a obohacování lidských zdrojů realizovaného poskytováním know-how a praktických zkušeností kosmetickému personálu.

HODNOTY

  • Profesionalita a inovace
  • Kvalita a bohatá nabídka pokročilých řešení pro ošetření pleti
  • Konkrétní výsledky
  • Spolehlivost a integrita

GLOBÁLNÍ ZASTOUPENÍ
Během uplynulých 35 let společnost HL rozšířila své partnerství po celém světě.

VÝROBA, VÝZKUM A VÝVOJ
Všechny přípravky značky HL jsou vyráběny ve výrobních provozech s nejnovějšími technologiemi a v souladu s postupy správné výrobní praxe (tzv. GMP) a normou řízení jakosti ISO 9001. Výrobní procesy v závodě jsou nepřetržitě řízeny a kontrolovány pracovníky oddělení kvality, kteří provádějí inspekce a kontrolu jakosti ve všech fázích výrobního procesu.

Výzkumné a vývojové laboratoře společnosti HL zaměstnávají zkušené chemiky a farmaceuty s odpovídající praxí a vzděláním. Jejich úkolem je vývoj nových pokročilých složení a neustálé zlepšování již existujících složení.

VZDĚLÁVACÍ CENTRA A SHOWROOMY
Základem pro naše čtyři provozy a také pro vztahy a komunikaci s kosmetickými profesionály a jejich zákazníky je obsáhlé know-how a praktické i odborné zkušenosti. V HL věříme, že předávání know-how a zkušeností zákazníkům je naší povinností. V souladu s tím pravidelně pořádáme profesionální školicí programy a různé kurzy. Jejich náplní je počáteční seznámení s přípravky HL, detailní studium struktury pokožky a jejích potřeb a také pokročilé marketingové kurzy.

ODPOVĚDNOST ZA ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ
Obavy související s globálním oteplováním a péče o životní prostředí jsou v HL vysoce aktuální témata. Z tohoto důvodu usilujeme o vývoj a prodej vysoce kvalitních a účinných kosmetických přípravků, při současném zachovávání odpovědností za životní prostředí. Společnost je napojena na firmy zabývající se recyklací a podporuje proces sběru a třídění odpadu za účelem jeho další recyklace.

Portfolio produktů a ošetření
Značková ošetření
Značková ošetření HL zahrnují široké portfolio profesionálních postupů doplněných o kompletní a rozsáhlé protokoly:
Profesionální peelingy řady PEELS
Omlazování pleti pomocí ALPHA-BETA S RETINOLEM
Ošetření proti stárnutí pomocí přípravku C THE SUCCESS
Hydratace suché a dehydratované pleti VITALISE
Nalezení rovnováhy u problematické pleti pomocí A-NOX
Regenerace pleti pomocí BIO REPAIR
Regulace tvorby mastnoty pomocí DOUBLE ACTION
Korekce fotostárnutí pleti pomocí RENEW FORMULA
uklidnění & úleva pomocí CALM DERM
Omlazení a výživa suché pleti pomocí JUVELAST
Zpeňující & liftingová péče pro zralou pleť pomocí PERFECT TIME
a další